Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

HALİL TURHAN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

HALİL TURHAN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR
Reklam

Başarılı bir İl Genel Meclis Üyeliği yapan ve bu yönüyle tanınan ve sevilen Halil Turhan Esnaf Odası başkanlığına adaylığını basına verdiği bir kahvaltıyla açıkladı. Güçlü ve dinamik bir ekip kurduğu gözlenen Turhan’ın iddiası projelerinden ve esnafların kendisine gösterdiği ilgiden anlaşılıyor. Esnafın sorunlarını bildiğini söyleyen Çan Esnaf Odası başkan adayı Halil Turhan kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Sevgili Hemşerilerim, Değerli Esnaf Arkadaşlarım ve Şehrimizin Nabzını Tutan Kıymetli Basın Mensubu Arkadaşlarım.

Bugün burda bu kahvaltı vesilesiyle bir araya geldik. Günlerdir yaptığımız esnaf ziyaretleri ve yönetim çalışmalarıyla beraber talip olduğumuz Çan Esnaf Odası başkanlığı için çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Bizler, ekip arkadaşlarımla beraber talip olduğumuz kurumu daha dinamik ve işlevsel hale getirmek için her türlü alt yapıyı hazırladık. Şimdi; sahada yaptığımız istişare ve tespitlerle esnaf arkadaşlarımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız rasyonel projeleri; hayata geçirerek esnafımızın sorunlarını çözmek, işlerini kolaylaştırmak ve kazançlarını arttırmak istiyoruz.  Bizim arzumuz demokrasinin güzelliklerinden istifade ederek hakkaniyetli ve huzurlu bir seçim sürecini başarıyla tamamlamak. Bu rekabetin Çan’a değer katacağını umuyor, aynı maksatla çalışan bir araya gelen ya da gelecek olan ekiplere de başarılar diliyorum.

 

Bizler niyetimizi çok önceden açıklamıştık, bu yarışta var olacağımızı açık yüreklilikle dile getirmiştik. Bu süre zarfında psikolojik olarak hazırlandığımız gibi düşünmek ve proje üretmek için de verimli bir hazırlık dönemi geçirdik. Yaptığımız ziyaretler esnasında güçlü bir esnaf teşkilatı için “Biz de varız!” diyerek bizleri şevklendiren ve güçlendiren tüm gönül dostlarıma, bana güç veren destek olan ekibime şükranlarımı sunuyorum.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ