Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Esnaf Odası Seçimlerinde Son Durumu Değerlendiriyoruz

Esnaf Odası Seçimlerinde Son Durumu Değerlendiriyoruz
Reklam

4 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Esnaf Odası seçimleri için son düzlüğe girildi. Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz ve üzüntüsünü hala yaşadığımız Mehmet Başkan’dan boşalan koltuğa yapılacak seçimlere kadar geçici olarak Nevzat Kılıçarslan sahip çıkacak.

Mehmet Başkan Vefat Etmeden Önce…

Mevcut Başkan Mehmet Güneri vefat etmeden önce adaylığını açıklayan ve hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Halil Turhan, Mehmet Başkanın vefatı sonrası seçim yarışında karşısına Emin Görgün’ümü alacak.

Çarşıda ki Dedikodu Tam Olarak Ne?

Mehmet Güneri’nin yönetimi Emin Görgün’ü aday olarak çıkarmaya hazırlanırken, dedikodular bir önceki dönem aday çıkan Okay Toy’u da aday gösteriyor. Edinilen duyumlara göre üç adayın yarışacağı seçimlerde son durum ne olacak..?

Kıyasıya Geçecek Üç Adayın Yarışında Sevinen Taraf Kim Olacak

Kıyasıya geçecek Esnaf Odası seçimlerinde hizmet için kazanan taraf kim olacak merakla bekleniyor. Halil Turhan, Mehmet Güneri ile birlikte adaylığını açıklamış olması, zaman açısından çalışmalarını daha uzun süreli yapmış olması ona her türlü bir avantaj sağlayacak, çünkü zaman açısından adaylığını erken açıklamış olması ona sahada esnaflar ile daha geniş kapsamlı buluşma ve ziyaret etme imkanı sundu.

Mehmet Başkanı Destekleyen Esnaflar, Emin Görgün’e Destek Verecek Mi?

Mehmet Başkanın vefatı sonrası, Mehmet Başkanın yönetimi, yönetimden birini aday çıkarmak zorunda, söylentilere göre bu aday Emin Görgün, Mehmet Başkan ile seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve biran olsun Mehmet Başkanın yanından ayrılmayan Emin Görgün, Mehmet Başkanı destekleyen esnafın desteğini alabilecek mi?

Diğer Bir Aday Okay Toy Nasıl Bir Yol İzleyecek

Bir önceki dönem Mehmet Güneri ile birlikte Esnaf Odasına adaylık yarışına giren Okay Toy adaylık yarışında biraz tecrübeli duruyor. Bir önceki dönemden adaylık konusunda tecrübesi olan Okay Toy, nasıl bir yol izleyeceği konusunda yolunu belirlemiş olduğu düşüncesindeyiz.

Şuan için üç adayın yarışacağı Esnaf Odası seçimleri için tüm adaylara başırılar diliyoruz…

 

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ