Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

ÜMRAN AYDIN’A AKIL HOCASI ÜLGÜR GÖKHAN’DAN ZİYARET

ÜMRAN AYDIN’A AKIL HOCASI ÜLGÜR GÖKHAN’DAN ZİYARET
Reklam

Geçtiğimiz günlerde CHP Çan İlçe Teşkilatı’nın ağır bir misafiri vardı. Kim mi? HDP Barajı geçti diye pilav dağıtan, kendi partisinin il ve ilçe başkanlarını tanımayan, yolsuzluk ve rüşvet davaları hali hazırda süren, hendekler kazılıp asker, polis ve sivillerimizin şehit edildiği kahpece pusulara düşürüldüğü Sur Belediyesi ile kardeş olan, şimdi markajına huzurla ve güvenle yaşayan Çan ilçemizi alan ve maalesef Ümran Hanımın her fırsatta selfilerle poz vermekten gurur duyduğu Çanakkale Belediye Başkan’ı ÜLGÜR GÖKHAN…

CHP’li vatandaşlarımızın da bu durumlardan ciddi anlamda rahatsızlık duyduğu bilinen Ülgür Bey CHP Çan İlçe teşkilatını ziyaret ederek, ikinci kez CHP İlçe Başkanı olan ve akıl hocalığını yaptığı Ümran AYDIN’ı ve Yönetimini tebrik ederek hediyesini takdim etti. CHP çan ilçe başkanı Ümran Aydın’ı sık sık ziyaret ederek aşırı derecede teveccüh göstermesi terör örgütü PKK’ya yakınlığı ile bilinen HDP için pilav dağıtan Çanakkale belediye başkanı CHP’li Ülgür Gökhan’ın bir sonraki pilav skandalında kepçeyi kime tutturacağına dair iddiaları da güçlendiriyor.

Çanakkale’de izlediği politikalarla tepki toplayan sınırlarımızı YPG beklesin diyen, Çanakkale’de Çanakkaleli onca işsiz vatansever genç varken HDP’lileri belediyede işe aldığı söylenen ÜLGÜR GÖKHAN’a ve maşası ÜMRAN HANIM’a diyoruz ki ilçemizi kin ve nefret içeren söylemlerinizle birbirine düşüremezsiniz. Vatansever CHP’li Bu halkın arasını bozamazsınız. Ümran Hanım umarız bundan sonra vatansever CHP’li büyükleriyle de fikir alışverişinde bulunur ve manşetlerde bu şekilde yer alır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ