Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Esnaf Odası Seçimlerinde, Esnafın Nabzını Yerel 17 Tutuyor

Esnaf Odası Seçimlerinde, Esnafın Nabzını Yerel 17 Tutuyor
Reklam

Esnaf Odası seçimlerine hazırlıklar adaylar tarafından tüm hızıyla devam ediyor. Şuan için üç adayın yarıştığı Esnaf Odası seçimlerinde, adaylar ve yönetimleri kıyasıya bir mücadele sürdürüyor. İlk etapta Mevcut Başkan Mehmet Güneri ve Halil Turhan aday iken, mevcut başkan Mehmet Güneri’nin vefatı ile üzülen yönetimi aday olarak Emin Görgün’ü aday gösterdi. İki adayın seçilme ihtimali yüzde elli iken, üçüncü aday Okay Toy’da resmen adaylığını açıklayarak yüzdelik dilimi, yüzde elliden, yüzde otuz üçe düşürdü.

Esnaf Odası Seçimlerinde Dördüncü Aday Dedikodusu

Esnaf Odası seçimlerine az bir süre kala dedikodular dördüncü bir adayın çıkacağını işaret etse de, Esnaf bu adaylığa pek sıcak bakmıyor. Sürenin az kalması çıkacak dördüncü bir adaya sadece adaydım ibaresi katar kanaatinde olan esnaf, zor ama imkansız da değil mesajını veriyor.

Esnaf Odası Seçimleri İçin Yerel 17 Olarak  Esnafın Nabzını Ölçüyoruz

Esnaf Odası seçimleri için Yerel17 gazetesi olarak başlattığımız  anketimiz tüm hızıyla devam ediyor. Anket doğrultusunda, çalışma arkadaşlarımız tüm esnafı gezerek görüş ve düşüncelerini bir kağıda yazıp sandığa atma talebinde bulunuyor. Hangi adayı destekleyeceği konusunda görüş ve düşüncelerini bir kağıda yazan esnaf, kağıdı kutuya atıyor.

Kutu Ne Zaman Açılacak? Anket Kamuoyuyla Ne Zaman Paylaşılacak..?

Esnafların adaylar konusunda görüş ve düşüncelerini bildirdiği anketimizi 17 Ocak Çarşamba Günü Saat 17:00 ‘da haber sitemiz olan www.yerel17.com’da siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ