Son Dakika
Anasayfa > Hayatın İçinden > BİRLİK VE BERABERLİĞİN TABLOSU BAŞKAN KUZU’DAN

BİRLİK VE BERABERLİĞİN TABLOSU BAŞKAN KUZU’DAN

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU yaklaşan Çan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası başkanı seçimleri öncesi tüm adaylarla birlikte 17 Ocak 2018 Çarşamba günü Çan Belediyesi Termal Otel’de bir araya geldi.

Başkan adayları Okay Toy, Emin Görgün ve Halil Turan’ın tam kadro ekipleriyle katıldığı birlik beraberlik toplantısına ev sahipliği yapan Çan Belediye başkanı Abdurrahman KUZU 4 Şubatta gerçekleşecek esnaf odası seçimlerinde adaylar arasında tatlı bir rekabet olsa da önemli olanın Çan’a hizmet olduğunun ve çanımız için en iyi olan şeyin birlik ve beraberlik olduğunun altını çizdi.

Çay eşliğinde hoş sohbet ve samimiyetin hissedildiği toplantıdaki birlik ve beraberliğin dikkat çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Başkan KUZU; “Bu akşam Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayları ve Ekipleri ile bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içinde bir seçimin geçmesi temennilerinde bulunduk. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Bu vesile ile Eski Oda Başkanı Mehmet Güner Abimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

YAZARLAR

Arşiv