Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Girmediğimiz Esnaf, Sıkmadığımız El Kalmadı… Yeter Mi? Yetmez..!

Girmediğimiz Esnaf, Sıkmadığımız El Kalmadı… Yeter Mi? Yetmez..!
Reklam

  • Girmediğimiz Esnaf, Sıkmadığımız El Kalmadı… Yeter Mi? Yetmez..!

Koltuk İçin Değil, Hizmet İçin Aday Çıktığını Söyleyen Okay Toy, Seçim Çalışmalarını Tamamladı

Çan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Okay Toy seçim çalışmalarını tamamladı. Geçtiğimiz seçimlerde Merhum Mehmet Güneri’nin karşısına aday olarak çıkan ve ciddi bir oy alan Okay Toy 4 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimler öncesi tüm çalışmalarını tamamlayarak hazır olduğunu söyledi. Geçtiğimiz aylarda güzel dinamik ve bayan esnaf yoğunluklu bir yönetim ile Esnaf Odası Başkan Adaylığı için aralıksız esnaf ziyaretlerini sürdüren Okay Toy, Esnafın artık hem güçlü bir sesi, hem de güzel bir aile ortamı var, yarınlardan umutluyuz ifadelerini kullandı.

 

Girmediğimiz Esnaf, Sıkmadığımız El Kalmadı… Yeter Mi? Yetmez..!

Seçim çalışmaları kapsamında yediden yetmişe tüm esnafı birebir ziyaret eden Okay Toy ve Ekibi, çalışmaları kapsamında bu ziyaretlerin sadece seçim öncesi değil her zaman belirli aralıklar ile yapılması yönünde ekibiyle karar kıldı. Esnaf bir toplumun kültürüdür. Şehrin havasını belirler. Ne yazık ki, bizler esnaflarımızı sadece seçim öncesinde ziyaret ediyor ve dertlerine veya mutluluklarına tam ortak olamıyoruz. Bu vesile ile esnaflar ve yönetimler her zaman bir arada birlikte güzel işler yapacak, Esnaflar sadece seçim öncesi ziyaret edilmeyecek. Bu bana ve yönetimime yakışmaz dedi.  Asıl iş seçim sonrası başlıyor. Seçim öncesi kapı kapı desteklerini istediğimiz esnafı seçim sonrası yanlarında olarak onlara aile olduğumuzu hissettireceğiz.

Koltuk İçin Değil, Hizmet İçin Aday Çıktığını Söyleyen Okay Toy, Seçim Çalışmalarını Tamamladı

4 Şubat’ta yapılacak seçimlerin Çan’ da faaliyet gösteren esnaf ve sanatkârlara hayırlı olmasını dileyen Okay Toy; meslek odalarının başlıca görevlerinden olan, esnaf ve sanatkârı bilgilendirip rehberlik etme yükümlülüğünü en iyi şekilde yerine getirerek, esnafımızın sürekli yanında olarak Koltuk için değil, Hizmet İçin bu görevi üstlendiklerini, sözle değil, yaşatarak, yaşayarak esnafımıza hissettireceğiz diyerek yapılacak seçimin tüm Esnafımıza ve Ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ