Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Çan Ülkü Ocağı Fırat Yılmaz Çakıroğlu İçin Mevlid-i Şerif Okuttu

Çan Ülkü Ocağı Fırat Yılmaz Çakıroğlu İçin Mevlid-i Şerif Okuttu
Reklam

Tarihler 20 Şubat 2015’i gösteriyordu ki acının en derinini yaşattılar. Ege Üniversitesi Teşkilat Başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu kahpece şehit edilmişti. Unutulmadı,  Çan MHP teşkilatı ve Çan Ülkü ocakları  unutmaları mümkün değildi zaten, onun için  20 Şubat Salı günü Demirci Caminde Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehitlerimiz için mevlidi şerif okutuldu.

Programa Çan MHP İlçe Başkanı Fevzi Karakaya,  Çan Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Ceylan, Çan Şoförler Odası Başkanı Cemali Ergin , Çan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emin Görgün, Çan Esnaf ve Kefaret Kooperatifim Başkanı Davut Tekne ,Çan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Deniz Yılmaz ve Yönetimi, Çan Ülkü Ocakları ve çok sayıda Çan Halkı katıldı.

Halil Sarıoğlu, Şükrü Ataç ve Necmi Öztürk hocalar Kuranı kerim tilaveti yaparak ilahiler söylediler.

Son duayı Halil Sarıoğlu hoca Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu  Şehit edenleride unutmayacağız şehidimizin kan kaybından Şehit edenleri Allah’a havale ediyoruz ,tüm davaya hizmet eden ordumuzu ,polislerimiz tüm güvenlik kuvvelerini Allahlımız korusun , bu olaylara neden olanları da asla unutmayacağız diyerek ,Zafer elbet İnananların olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerin içerisinde sözlerime son verirken Tüm Şehitlerimizi Rahmet, minnet ve dua ediyoruz şeklinde dua ettirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ