Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Çan Kadın Kolları 5. Olağan Kongresinde Başkan Birsen Dirlik Güven Tazeledi

Çan Kadın Kolları 5. Olağan Kongresinde Başkan Birsen Dirlik Güven Tazeledi
  • Güncel / Manşet Haberler / Siyaset
  • 05 Mart 2018
  • Çan Kadın Kolları 5. Olağan Kongresinde Başkan Birsen Dirlik Güven Tazeledi için yorumlar kapalı
  • 319 KEZ OKUNDU
Reklam

Çan Ak parti 5, kadınlar kolu kongresine  AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, il Başkan vekili Namık Ergin, İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık , ilçe merkez başkanı Gültekin Yıldız, İl Genel Meclis Üyeleri  Bülent Korkmaz, Ünsal Dirlik , Halil İbrahim Demir, Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin , Çan İlçe Başkanı Murat Okan, Çan Gençlik Kolları Başkanı Deniz Yılmaz. Çan STK Oda başkanları , bazı muhtarlar  çevre ilçe kadın kolları ve çok sayıda AK partiye gönül vermiş Çan halkı katıldı.
Çan Belediyesi düğün salonunda gerçekleştirilen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. AK Parti ilçe Başkan Birsen Dirlik ise, kadın kolları kongrelerini ‘demokrasinin kahramanı kadınlarımız’ teması ile gerçekleştirdiklerini ifade ederek tüm konuklara katılımcılara hoş geldiniz dedi.

Çan  AK Parti ilçe başkanı Murat Okan kısa bir konuşması iyi dilek ve temennilerinin ardından mikrofonu millet vekili Ayhan Gider’e bıraktı

Kongreye katılan AK Parti Çanakkale  Milletvekili Gider, burada yaptığı konuşmada, AK Parti Çan teşkilatının hep birlikte hareket edeceğine inandığını belirterek Ayhan Gider, burada yaptığı konuşmada, Afrin’de Zeytin Dalı Operasyonu hakkında bilgi verdi.

Gider, şöyle konuştu:

“Adamların elinde güdümlü mermiler var. Bunu Suriye’deki terörist kendisi üretmedi, Amerika’dan geliyor. Oradan gelen terörü kesmek için oradayız. İçimiz yanıyor. Afrin’e Amerika’ya ve dünya devletlerine rağmen girdik. Baktılar bir şey yapamıyorlar. Dediler ki ‘Erken çıkın, ne zaman çıkacaksınız.’ Cumhurbaşkanımızın net bir sözü var ‘Buradan saldırı var ise saldırı bitene kadar oradayım.’ Biz barış istediğimiz için oradayız Kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok dedi.”

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek listeyle gidilen seçimde Birsen Dirlik  Çan ilçe  kadın kolları başkanlığına seçildi.

Başkan Birsen Dirlik hizmeti ve emeği Çan AK Partili kadınlara hediye vermeyi ihmal etmedi.

Program hatıra fotoğrafları ve pilav ikramıyla son buldu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ