Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Yeni Dönemde Başkan Mehmet Varan

Yeni Dönemde Başkan Mehmet Varan
Reklam

Çan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin Yeni Başkanı Mehmet Varan Oldu

S.S. Çan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, 03 Mart Cumartesi günü saat 12.00´da kooperatif lokalinde gerçekleştirildi.

Saygı duruş ve İstiklal Marşımızın ardından verilen bir önerge ile divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına İbrahim Koyuncu, Kâtip Üyeliklerine Taner Özdemir ve Hayrullah Çelik getirildi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider; ´´Değerli divan, küçük sanayi sitesinin değerli üyeleri öncelikleri bugün yapılan genel kurulun, gerek Çanımıza gerek hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Bundan önce görev yapmış arkadaşlara ve bundan sonra görev yapacak arkadaşlara da başarılarını diliyorum. Tabi biz kim üretiyorsa, kim taş üstüne taş koyuyor ise onlarla birlikte iş yapmaktan keyif alıyoruz. Bunlar içinde Çanakkale´nin her yerinde mücadele ediyoruz. Ben gittiğimiz yerlerde de bu tip toplantılarda da üretim heyecanını gördükçe, insanların çalışma heyecanının devam ettiğini gördükçe biliyorum ki bu milletin sırtı yere gelmez. Hepinize bundan dolayı teşekkür ediyorum´´ diyerek sözlerine son verdi.

Konuşmanın ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetleme Kurulu Faaliyet Raporu okundu. Ardından Yönetim ve Denetleme Kurulları ayrı ayrı yapılan oylamalarda oybirliğiyle ibra edildi. Bilanço ve gelir gider cetvelleri okunarak oybirliğiyle ibra edildi. Alınacak aidatlar ve yönetim kurulu üyelerine ödenecek ücretler belirlendi. 2018 yılı tahmini bütçesi görüşülerek karara bağlandı.

Çan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanlığına aday olan Mehmet Varan, Genel Kurulda yapılan oylamanın sonunda oy birliği ile yeni başkan seçildi.
Genel Kurulun ardından katılımcılara yemek ikramı yapıldı.

Genel Kurula, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Murat Okan, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Ünsal Dirlik, Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Deniz Yılmaz, MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, STK Başkanları, Sanayi Kooperatifi üyeleri katıldı.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ