Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

ARADAKİ FARK; Birileri Sırtını Teröre Dayayanlar İçin, Bu Gençler İse Mehmetçik İçin Pilav Dağıtıyor…

ARADAKİ FARK; Birileri Sırtını Teröre Dayayanlar İçin, Bu Gençler İse Mehmetçik İçin Pilav Dağıtıyor…
Reklam

AK Parti Çan İlçe Gençlik Kolları 21 Mart Çarşamba günü Çan Menderes Parkı’nda, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytindalı Harekâtındaki Afrin Zaferi için Çan Halkına pilav ikramı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen programa Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Murat OKAN, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve çok sayıda çanlı vatandaş katıldı.

Gençlik Kolları Başkanı Deniz YILMAZ: “Birliğimizi Ve Dirliğimizi Ortaya Koymak Adına Pilav İkram Ediyoruz…”

Program, AK Parti Çan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Deniz YILMAZ’ın basın açıklamışıyla başladı. Gerçekleştirdiği basın açıklamasında yılmaz; “Ey! Yakın zamanda ‘sınırımızda başkası olacağına PYD olsun diyen milletvekili… Ey! Afrin’in içine girilmesini doğru bulmuyorum gerek de yok daha fazla şehit veririz diye açıklamalar yaparak Mehmetçiğimizin kahramanlıklarını unutan ana muhalefet partisinin genel başkanı… Ey! Terör sevici HDP’nin baraj geçmesini bahane edip Çanakkale ruhuna yakışmayacak bir hareketle pilav dağıtan belediye başkanı… Söylediklerinizi asla unutmamakla birlikte hatırlatmak isteriz ki; Çanakkale, kahraman Mehmetçiğimizin Afrin’de yazdığı destan adına, şehadete koşarak giden 250 bin şehidimiz adına, yurdumuz kızıl elmadır diyenlerin adına dualar okunan, hayırlar yapılan, pilavlar dağıtılan bir şehirdir. Bu inançla ak parti gençlik kolları olarak bizler de bugün Çanakkale merkez ve 11 ilçemiz ile aynı anda birliğimizi ve dirliğimizi ortaya koymak adına pilav ikram ediyoruz. Rabbim güvenlik güçlerimizi her daim muhafaza ve muzaffer eylesin.” İfadelerini kullandı.

Başkan KUZU: “Milletimiz, Terör Yandaşlarının Başarısını Kutlayanla, Mehmetçiğin Zaferini Takdir Edenlerin Ayrımını İyi Yapıyor…”

Programa katılan çan belediye başkanı Abdurrahman KUZU verdiği demeçte ise; “Bugün AK Parti Gençlik Kollarımızın pilav ikramındayız. Hepimizin malumu 3 gün önce Çanakkale Deniz Zaferimizin 103. Yılını kutladık. Ordumuz Afrin’de ciddi bir mücadele verdi ve başarıyla sonuçlanan bir operasyon gerçekleştirdi. Bunun için bugün burada Gençlik Kollarımızın pilav ikramında beraberiz. Bugün ki pilav ikramının büyük bir anlamı ve önemi olduğuna inanıyorum. Çünkü terörü destekleyenlerin, sırtını teröre dayayanların başarısından ötürü birileri pilav dağıtırken bugün bizim gençlik kollarımız Afrin’de kazanılan zafer için pilav dağıtıyorlar. Vatandaşlarımızın bu ikisinin ayrımını çok iyi yaptığına inanıyorum. Bundan sonraki faaliyetlerinde de gençlik kollarımızın başarılar diliyorum.” Dedi.

Yapılan konuşmalar ve pilav ikramından sonra Zeytindalı Operasyonunda mücadele etmeye devam eden kahraman Mehmetçiklere dualar edilerek program tamamlandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ