Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Bakın Fatih Mahallesinde Yine Neler Oluyor

Bakın Fatih Mahallesinde Yine Neler Oluyor
Reklam

Uzun yıllardır atıl durumda olan araziler Çan Belediye Başkan Abdurrahman Kuzu’nun projeleri ile hayat bulmaya başladı.  Başkan ‘KUZU’ tarafından başlatılan projeler yeniden can bulmaya devam ediyor. Uzun yıllardır görüntüsü itibariyle kötü bir görünümü olan yılların Fatih Gençlik Parkı, yeniden mahalle sakinlerinin nefes alacağı bir yapıya bürünüyor. Başkan ‘KUZU’ tarafından başlatılan ‘’Spor Aktivite’’ alanlarına bir yenisi daha ekleniyor.

Atıl Durumdaki Araziler, Yeniden Hayat Buluyor

Göreve gelir gelmez başlattığı ‘’Spor Aktivite’’ alanları ile Çan’ın tüm mahallelerinde, mahalle sakinlerinin zaman geçirebileceği ortamlar yaratan Çan Belediye Başkan Abdurrahman Kuzu’nun hedefinde Fatih Mahallesi var. Fatih Mahallesinde bulunan ve biçimsizliği ile atıl durumda olan park, Başkan ‘KUZU’nun yeni projesi ile toplumsal bir konuma dönüşüyor.

Başkan Çalışmaları Yerinde İnceliyor

Fatih Mahallesinde çalışmaların geçtiğimiz hafta başladığını ve çalışmaları bizzat Abdurrahman Kuzu’nun yerinde takip ettiğini gözlemledik. Kişiliği bakımından insana değer politikasından hiçbir zaman ödün vermeyen ‘KUZU’ mahalle sakinleri ile de sohbet etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ