Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Çan Belediyesinden Suya Zam Yok İndirim Var

Çan Belediyesinden Suya Zam Yok İndirim Var
  • Manşet Haberler / Yaşam
  • 07 Kasım 2018
  • Çan Belediyesinden Suya Zam Yok İndirim Var için yorumlar kapalı
  • 467 KEZ OKUNDU
Reklam

Enflasyonla topyekün mücadeleye Çan Belediyesinden büyük destek geldi.

 

Çan Belediyesi enflasyon ile topyekün mücadeleye katkı sağlayacak, vatandaşları rahatlatacak bir indirime imza attı.

 

Çan Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana vatandaşların haklarını koruyan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, vatandaşları sevindirecek bir müjdenin haberini verdi.

 

Başkan Kuzu, Çan Belediye Meclisinde alınan karar gereği su faturalarında %20 indirim yapıldığını söyledi. Belediye Meclisinde alınan karar gereği indirim Aralık 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak.

 

Su indirimine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, su indiriminin vatandaşları ekonomik anlamda bir nebze rahatlatmak adına yapıldığını belirterek:“ Son dönemde kendisini ekonomik bir savaşın ortasında bulan hükümetimizin yaptığı enflasyonla topyekün mücadele çağrısına Çan Belediyesi olarak bizde desteğimizi sunduk ve su faturalarında yüzde 20’lik bir indirime gittik” dedi.

 

Çan Belediye Meclisinde alınan karar gereği meskenlerde 0-15 (dahil) ton arasındaki su tüketiminde yüzde 20, 15-25 (dahil) ton arasındaki su tüketiminde yüzde 15, 25 ton ve üzeri su tüketiminde ise yüzde 10 indirim yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

????????????????????????????????????

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ