Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Çan’da Tüm Gözler KUZU’ya Çevrildi

Çan’da Tüm Gözler KUZU’ya Çevrildi
  • Manşet Haberler / Siyaset
  • 06 Aralık 2018
  • Çan’da Tüm Gözler KUZU’ya Çevrildi için yorumlar kapalı
  • 3.545 KEZ OKUNDU
Reklam

Ak Parti Genel Merkez tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan bugün 14 İl Belediye Başkan adayını daha açıklaması bekleniyor. İl Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasının sonrasında gözler İlçe Adaylarının açıklanmasına çevrildi.

Her Türlü Siyasi Görüş Dört Gözle Bekliyor

2009 yılından günümüze yaptığı çalışmalar ve hizmetler ile Ankara ve Türkiye’de güzel bir prestij yakalayan ve 2014 seçimleri ile bunu ispatlayan halkın tekrardan görmek istediği Başkan ‘KUZU’ nun açıklanmasını Vatandaş dört gözle bekliyor.

Muhalefetin Korkulu Rüyası Abdurrahman Kuzu

Adaylığı açıklanan muhalefet partisi adayları karşılarında bir umutla Abdurrahman Kuzu’yu görmek istemiyor. Vatandaş ile birebir istişareler halinde bulunan Abdurrahman Kuzu’nun halkta ki karşılığı tam not alırken, muhalefetin adayları sınıfta kalmış görünüyor.

Tüm Ak Parti İlçe Adayları Aynı Gün Açıklanması Bekleniyor

Ak Parti Genel Merkezi, Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyükşehir ve İl Belediye Başkan Adaylarının çoğunu açıkladı. Tamamını ise bugün açıklaması bekleniyor. Tüm İllerin açıklanmasının sonrasında, Tüm İlçe ve Beldelerin açıklanması bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ