Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’nun Yeni Yıl Mesajı

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’nun Yeni Yıl Mesajı
  • Manşet Haberler / Yaşam
  • 31 Aralık 2018
  • Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’nun Yeni Yıl Mesajı için yorumlar kapalı
  • 272 KEZ OKUNDU
Reklam

Halkımızın yaşam standardını, hak ettiği düzeye yükseltmek için sürdürdüğümüz hizmet yarışında üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakmamıza sayılı saatler kaldı.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır. 2019 yılında da yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur ve güven içerisinde olmalarını sağlamak için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, her günümüzün, her yılımızın tüm insanlık adına, hayırlı bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hizmet etmekten büyük kıvanç ve onur duyduğum, değerli Çanlı hemşehrilerim başta olmak üzere, ilimizin, ülkemizin ve tüm insanlığın yeni yılını en samimi duygularımla kutluyorum.

Yüce Allah’tan, 2019 yılının, insanlık dramlarının sona erdiği, dünya ve manevi hayatımızın en ulvi duygularla yaşanacağı, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum.

????????????????????????????????????

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ