Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Bülent Öz’den Göz Boyayan Boş Projeler

Bülent Öz’den Göz Boyayan Boş Projeler
  • Manşet Haberler / Siyaset
  • 03 Ocak 2019
  • Bülent Öz’den Göz Boyayan Boş Projeler için yorumlar kapalı
  • 1.837 KEZ OKUNDU
Reklam

Bülent Öz’den Göz Boyayan Boş Projeler

Neresinden Tutarsanız, Bir Tutarsızlık, Olan Projeleri Yokmuş Gibi Göstermeye Çalışan Bir Örgüt… Tutarsız Siyasete, Şimdide Olan ama Yokmuş Gibi Gösterilen Boş Projeler…

Kimden Mi? Bahsediyoruz… Zaten Biliyoruz. Gözden Geçirelim Tekrar!

Milletvekili Döneminde Çan’da Hastaneye uğramayıp, sadece birkaç dost ziyareti yapıp kaçanların, bugünkü seçim vaatleri yine sınıfta kaldı. Bülent Öz bugün bir diğer projesi olan ‘Çan Belediyesi Tıp Merkezi’ projesini sosyal medyadan açıkladı. Yine hayal kırıklığı yarattı. Vaat olarak sunduğu çalışmaların, hastanemizde zaten yapılmakta olduğunu, üstelik vaat ettiği gibi hiçbir ücret alınmaksızın yıllardır halka hizmet ettiğini bilmiyor. Çan Devlet Hastanesinde uygulanmayan işlemlere alternatif olarak, Çan Belediyesi Termal Sağlık Evinde özel ve isteğe bağlı sağlık uygulamaları var.

Bugünkü Hayal Kırıklığı ise Çan Belediyesi Tıp Merkezi Vaadi

Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz’ün, adaylığının resmiyet kazanmasından sonra parti içinde alevlenen saldırı ruhu ve zaten varolan projeleri seçim vaadi gibi göstermesi,  siyaseten Çan’a ne kadar uzak ve mesafeli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Çan’da bir Devlet Hastanesinin olduğunu unutan ve ikincisinin yapıldığını da bilmediğini düşündüğümüz ‘’ÖZ’ün boş vaatleri devam ediyor.

Çan’ı Bilmeyenler Çan’a Hizmet Edecekmiş

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformunda projelerini paylaşmaya başlayan Bülent Öz, ilk olarak 65 Yaş üstü kişiler için yolcu taşımacılığının ücretsiz olacağının sözünü vermişti. Daha milletvekilliği koltuğunu yeni bırakmasına rağmen,  Devletin çıkarmış olduğu bu yasayı bilmiyor olması, seçmende büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Bülent Öz’ün Sosyal Medyada Paylaştığı Çan Belediyesi Tıp Merkezi Projesine Vatandaştan Çok Güzel Cevaben: Vekilken Çan Devlet Hastanesine kaç doktor ataması için uğraştın ki, bugün neyi vadediyorsun yazması güzel bir etki yarattı.

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ