Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Öz’ü Sözü Boş Açıklamalar ile Gündemi Meşgul Eden Bülen Öz’e Ak Parti İlçe Başkanından Hodri Meydan Çağrısı

Öz’ü Sözü Boş Açıklamalar ile Gündemi Meşgul Eden Bülen Öz’e Ak Parti İlçe Başkanından Hodri Meydan Çağrısı
  • Manşet Haberler / Siyaset
  • 05 Ocak 2019
  • Öz’ü Sözü Boş Açıklamalar ile Gündemi Meşgul Eden Bülen Öz’e Ak Parti İlçe Başkanından Hodri Meydan Çağrısı için yorumlar kapalı
  • 1.552 KEZ OKUNDU
Reklam

HODRİ MEYDAN
Hani böyle yazdığın bir paragrafa takılı kaldım. Orada ne demişsin;
“Sonuçta kazanan vatandaşlarımız oldu ancak, 4 yıldır Devletimizden bu hizmet için ödenek alan ancak bu kanunu uygulamayan Çan Belediyesinin bu tutumunu da vatandaşlarımıza hatırlatmak isteriz.”
Hani böyle yalan ve iftira atıp sözde siyaset yapıp halkı kandırdığını sanıyorsun ya, bak buradan hodri meydan diyorum. Çan Belediyesinin 2014 yılından beri ödenek aldığını iddia edip, aldığı ödeneği başka yerde kullandığını ispatla o an, o dakika İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİMDEN İSTİFA EDECEĞİM. Ama ispat edemezsen yalan ve iftiralarının altında; sen ve klavye kahramanların kalacak.!

EVET BU UYGULAMA NEDEN UYGULANMADI?
Kanunen, eski halk otobüslerinin engelli rampası ve yolcu oturma kapasitesi olarak yetersiz oldukları için mevzuat gereği bu kanunu uygulamaya alamadılar.
Esnaf arkadaşlar, Çan’a daha iyi hizmet verebilmek için ellerini taşın altına koyarak, araçlarını yenilediler.
Minibüsçü esnaf arkadaşlarımızla sürekli görüşüyoruz mağdur olmamaları için çalışmalar yapıyoruz. Hiç sordunuz mu? Bakanlık ne veriyor? Uygulamadan Çan’da kaç kişi yararlanıyor? “Tabi ki de bilmiyorsunuz.!
‘Şimdi içinizden birileri diyecek niye bu kadar yazıyor diye?’ Çamur at izi kalsın diye attığınız yalan ve iftiralardan sıkıldığım, bıktığım için ve insanların doğruları öğrenmesi gerektiğine inandığım için yazıyorum. Son sözüm ise çok net. Hodri Meydan…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ