Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

Bülent Öz Ayrım Yapmaya Devam Ediyor

Bülent Öz Ayrım Yapmaya Devam Ediyor
  • Manşet Haberler / Siyaset
  • 11 Ocak 2019
  • Bülent Öz Ayrım Yapmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 2.401 KEZ OKUNDU
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz’den büyük gaf…

‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ münasebetiyle ilçemizde çalışan gazetecilere yönelik, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve diğer siyasiler tarafından bir takım ziyaretler ve organizasyonlar gerçekleştirildi. Hiçbir siyasi ve kurum ayrım yapmaz iken, Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz’ün ayrım yapması, şimdiden seçmeni düşündürmeye başladı.

Kendileri Hakkında Eleştirisel Haber Yapanları Çağırmadılar

Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz, ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ münasebetiyle kahvaltı verdi. Kendileri hakkında eleştirisel ve doğru haber yapan gazeteleri kahvaltıya çağırmadı. Seçim çalışmalarını sürdürürken herkesin Belediye Başkanı olacağız ifadelerini sık sık kullanan Bülent Öz, şimdiden ayrım yaparak, insanları ötekileştirmeye başladı.

Neden Böyle Bir Günde Ayrım Yaptığı Merak Ediliyor

Çalışmaları kapsamında insanlara ilgi duyduğunu göstermek için, yapmacık samimi pozlar vermeye çalışan ‘ÖZ’, bu ayrıştırmayı neye istinaden yaptığı merak konusu oldu. Erken başlayan bu ayrıştırma ve insanları ötekileştirme, bu uzun süreçte bizlere daha neleri gösterecek hep birlikte göreceğiz.

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu Tüm Basını Davet Etti

‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ münasebetiyle Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu çalışan gazeteciler ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Davette tüm basının yemekte olması, farkı bir kez daha göstermiş oldu.  Ayrım gözetmeksizin tüm basını davet eden Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, yemekten sonra basının soruları yanıtlayarak, ilçede devam etmekte olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ