Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

ÇAN’DA VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

ÇAN’DA VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI
  • Güncel / Manşet Haberler
  • 01 Mart 2019
  • ÇAN’DA VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI için yorumlar kapalı
  • 428 KEZ OKUNDU
Reklam

Vergi haftası nedeniyle  Atatürk Şehir meydanında  Çelenk sunum törenine Çan vergi daire Müdürü Bekir Korucu Çanlı muhasebeci ve mali müşavirler ve esnaflar katıldı. Çan Vergi Dairesi Müdürü Bekir Korucu iki memuruyla birlikte Atatürk Anıtına çelenk koymalarının ardından saygı duruşu yapılarak İstiklal Marşımız söylendi.

Daha sonra Çan Vergi Dairesi Müdürü Bekir Korucu ve personeli, Vergi Dairesi’nde hafta nedeniyle kutlamaları kabul ettiler.

  1. Vergi Haftası nedeniyle İlçemiz Vergi Dairesi Müdürü Bekir Korucu, Mal müdürü Bülent Bulut ve Vergi dairesi personeli Kaymakamımız Mustafa Gürdal’ı Makamında ziyaret ettiler.

Kaymakamımız vergilerini aksatmadan, zamanında ödeyerek vatandaşlık görevini yerine getiren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Toplumumuzun tüm kesiminde sağlıklı vergi bilinci oluşturulması ve gönüllü olarak vergi ödeme alışkanlığı kazandırılması hepimizin görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Kaymakamımız Mustafa Gürdal, ziyaretlerinden dolayı Vergi Dairesi Müdürü, Malmüdürü ve Vergi Dairesi personeline teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Çan vergi Dairesi Müdürü Bekir Korucuyu Vergi haftası münasebetleri nedeniyle ilçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar, ilçe jandarma Komutanı     Yüzbaşı Cengiz Mete Yavuz makamında ziyaret ettiler

Vergi Haftası kutlamaları hafta içinde mükellef ziyaretleri ayrıca ilk ve ortaöğretim okullarında verginin öneminin anlatılacağı bilgilendirme toplantılarıyla devam edilecek dendi..

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ