Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

DEVE GÜREŞİNDE CHP’LİLERDEN BÜYÜK PROVOKASYON

DEVE GÜREŞİNDE CHP’LİLERDEN BÜYÜK PROVOKASYON
  • Uncategorized
  • 10 Mart 2019
  • DEVE GÜREŞİNDE CHP’LİLERDEN BÜYÜK PROVOKASYON için yorumlar kapalı
  • 9.573 KEZ OKUNDU
Reklam

DEVE GÜREŞİNDE CHP’LİLERDEN BÜYÜK PROVOKASYON

Çan Belediyesi’nin organize ettiği Deve Güreşlerini izlemek üzere Güreş Arenasına gelen CHP heyeti büyük bir provokasyona imza attı.

Çan Belediyesince organize edilen deve güreşlerini izlemek için güreş alanına gelen CHP Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz ve beraberindekiler güreşler devam ederken güreş alanına girmek istediler.

GÖREVLİLERİN ÜZERİNE YÜRÜDÜLER

Kapı görevlilerinin tüm ikazlarına rağmen mücadele devam ettiği sırada güreş alanına girmek isteyen Öz ve beraberindekiler görevlilerin üzerine yürüyerek güreşen develerin altında kalma riski ile karşı karşıya kaldılar.

Büyük bir provokasyona imza atan ve güreşen develerin ayrılmasını beklemeden sahaya giren Öz ile beraberindekiler vatandaşları selamladıktan sonra güreş alanından ayrıldılar.

İYİ PARTİ ADAY SAYIN, MÜSABAKA SONRASI SAHAYA ALINDI

Daha sonra güreş alanına gelen İyi Parti Başkan Adayı Fazıl Sayın ile beraberindekiler kapı görevlilerinin ikazını dikkate aldı. Müsabakanın sona ermesi ve güreşen develerin ayrılmasının ardından Sayın ile beraberindekiler de sahaya girip vatandaşları selamladı.

CHP’lilerin yaptığı bu provokasyon başkanlık yarışında CHP’nin geride kalması ve yarışın AK Parti ile İYİ Parti arasında yarışa dönüşmesinin CHP’liler üzerinde oluşan gerginliğin yansıması olarak yorumlandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ