Reklam
Yerel17 – Yeni Çan Gazetesi

ÇAN, ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI YÜRÜDÜ

ÇAN, ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI YÜRÜDÜ
  • Manşet Haberler / Yaşam
  • 08 Mayıs 2019
  • ÇAN, ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI YÜRÜDÜ için yorumlar kapalı
  • 126 KEZ OKUNDU
Reklam

Çan Beşiktaşlılar Derneği ve Çan Üni BJK tarafından düzenlenen Çocuk İstismarını protesto amaçlı yürüyüş 4 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30 da Atatürk Şehir Meydanı’ndan başladı..
Çan Beşiktaşlılar Derneği gerçekleştirdiği basın açıklamasında “Çan Beşiktaşlılar Derneği ve Çan Üni BJK olarak 4 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30. da Atatürk Şehir Meydanında düzenlemiş olduğumuz ÇOCUK İSTİSMARINI PROTESTO amaçlı yürüyüşümüze tüm Çan halkımızı davet ediyoruz denilmesine başta çan belediye başkanı Bülent Öz, Çan Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serdar Filiz, AK Parti ilçe Başkanı Orhan Arslan, Çan MHP İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, İl genel meclis üyeleri Murat Okan, Erdal Güler Çan STK Başkanları çok sayıda ÇMYO Öğrencisi, Çan spor 1946 Futbol okulu yönelicileri sporcuları ve Çan halkı katıldı.
Slagon olarak – Çocuklarımız daha güzel bir dünyada yaşasın diye hep birlikte sesimizi duyuralım duyarlı olalım” denildi.
ÇanBelediye Başkanı Bülent Öz ise Çan Beşiktaşlılar Derneğinin Çocuk istismarına karşı düzenlediği sosyal farkındalık yürüyüşüne “çocuklarımızın sesi” olarak katıldık. Çocuk sevgisi insan olmanın temel koşulu olduğuna inanarak son günlerde çocuk bedenine yüklenen bu taşınmaz çirkin ağırlığın karşısında durarak nefretle kınıyoruz şeklinde konuştu. çocuk istismarına karşı yürüyüş Çan Atatürk şehir meydanında başlayarak Çan Şehit Mustafa Kaya, H.İbrahim Bodur Caddesi, Sevgi yolu ve Bülent Ecevit caddesine takiben Atatürk caddesi güzergahıyla beraber Atatürk şehir meydanında sona erdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ