Yerel 17 Çan, Çanakkalehaber, haberler,yerel, yerelhaber, 17, Çan haber, haber çan

  • Ç.kale
    °C
  • İzmir
    °C
  • İstanbul
    °C

YAZAR İLHAN AKKURT’AN GÜMDEMİ SARSACAK BİR KİTAP

2013-01-31, 17:03:36
Okunma: 1651
0 Yorum
YAZAR İLHAN AKKURT’AN GÜMDEMİ SARSACAK BİR KİTAP

 

YAZAR AKKURT ÇOK İLGİNÇ İDDİALARI İLE BU KİTAP GÜNDEMİ SARSACAK...

 

AHA-ÇANAKKALE-KIYAMET SAVAŞINI DURDURMAK, DECCAL'İN RESMİ, YAHUDİLERİN BEKLEDİĞİ MESİH BİR İRANLI MI ÇIKTI? VE GÜNÜMÜZDE BEKLENEN MEHDİ TAYYİP ERDOĞAN MI? BÜTÜN BU SORULARIN CEVAPLARI "ARMAGEDON KEHANETLERİ, EVANJELİZM VE İLLUMİNATİ"İSİMLİ KİTAPTA..

 

Bunlar Çanakkaleli araştırmacı yazar İlhan Akkurt'un 1 Şubat'ta Ozan Yayıncılık tarafından yayınlanacak olan "ARMAGEDON KEHANETLERİ, EVANJELİZM VE İLLUMİNATİ" isimli kitabındaki bazı iddialar. Aslında İlhan Akkurt'un kendisi bir İlahiyatçı olmayıp bir Mühendistir. Ancak 8 yıl önce İzmir'de ikamet ederken Hristiyan misyonerler oğluna el atınca, misyonerlerle girdiği mücadele sonunda ilk kitabı olan "Hz.İsa Hristiyan mıydı?" isimli kitabını yazdı."hzisahristiyanmiydi.com" isimli sitede de görüleceği gibi Hristiyanlığın temellerini sarsan bu kitaptan sonra bu iddialarını sürdüren Argamedon Savaşı"isimliikinci kitabını yazdı.

 

Çanakkaleli Yazarımız İlhan Akkurt son kitabı ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

 

"Hristiyan misyonerlerle girdiğim tartışmalar için bilgi sahibi olmak amacıyla Hristiyanlık hakkında piyasada bulabildiğim tüm eserleri alıp okudum. Şu ana kadar yerli yabancı bin civarında eser okudum. Ancak şöyle sıradan bir insan için pratik bir kitap bulamayınca oturup ilk kitabımı yazdım. "hz.isa hıristiyan mıydı?" isimli İnternet sitesini kurdum ve çok büyük ilgi gördü. Özellikle Avrupa ve ABD' de yaşayan Türkler tarafından site çok fazla ziyaret edilmektedir.

Misyonerliğin dışında baktım ki bütün insanlık için büyük bir Kıyamet- Armagedon Savaşı- senaryosu hazırlanmakta olduğunu gördüm.

Bu konuya özel bir ilgi gösterip kutsal kitaplarda bu savaş hakkındaki kehanetleri inceledim. Gördüm ki bu kehanetlerin hiç birisinin günümüzle bir alakası yok. Oturdum bu tehlikeli gelişmeyi durdurmak için bu kehanetleri çözen ikinci kitabımı yazdım.Mesela çok ilginç geleçek ama Musevilerin Tevrat'ta bahsedilen kurtarıcı Mesih'inin çoktan geldiğini Tevrat'ta gördüm.

Bence İsrail Başbakanı Netanyahu İran'na saldırı düşünmeyip arayı düzeltmesinin yolunu bulmalı. Çünkü Yahudileri Babil esaretinden kurtaran Mesih bir İranlıdır. Pers Kralı Koreş'tir. Tabii bu ara İslam'ın konusu olan Deccal'ın resmini ve beklenen Mehdi'nin kimliği hakkında da kitapta çok ilginç iddialarımı göreceksiniz. Dört yıl önce kurduğum ikinci kitabımın "armagedonsavasi.com"sitesini şu ana kadar 370 bin kişi ziyaret etti."

 

CAHİT YILMAZ

AKBABAHABER AJANSI

ÇANAKKALE

 

Etiketler :
HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.