Yerel 17 Çan, Çanakkalehaber, haberler,yerel, yerelhaber, 17, Çan haber, haber çan

  • Ç.kale
    °C
  • İzmir
    °C
  • İstanbul
    °C

ENGELLİ ÖĞRENCİLER BAŞKAN KUZU’YU ZİYARET ETTİLER

2012-12-04, 18:08:37
Okunma: 1031
0 Yorum
ENGELLİ ÖĞRENCİLER BAŞKAN KUZU’YU ZİYARET ETTİLER

 

Engelli Öğrencilerden Başkan Kuzu’ya Ziyaret

               Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim Uygulama Merkezi 2.Kademe ve Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi idarecileri ve öğrencileri Engelliler Günü dolayısıyla Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret ettiler.

               Başkan Kuzu’yu ziyaret eden ekipte; Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1.Kademe Müdürü Rıdvan Gündüz, Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Bayram Ali Dur, beden eğitimi öğretmeni Cihan Köse, Çan ÖZKUR (Özel Öğrenciler Koruma ve Gelişme Derneği) Başkanı Melek Gökduman ve farklı yaş gurubundan öğrenciler yer aldı.

                 Belediye Başkanı Kuzu öğrencilere, kendisini ziyarete geldikleri için çok memnun olduğunu ifade ederek “Sizlere kapımız her zaman açıktır, bizleri daha sık ziyarete geliniz” dedi ve Çan Belediyesi tarafından öğrenciler için hazırlanan eğitim setini öğrencilere hediye etti.

                 Öğrencilerle sohbet eden Başkan Kuzu; Belediye olarak her zaman eğitim ve öğretime destek olma gayreti içerisinde olduklarını dile getirerek “Özellikle ilçemizde engelli öğrencilerimizin eğitim alabileceği bir okulun var olması ve etkin bir şekilde eğitim veriyor olması çok güzel. Pazartesi günü engelli öğrencilerimiz tarafından hazırlanan program çok özel ve güzel bir programdı. Eminim ki; gerek öğrenciler gerek öğretmenler bu program için normal bir öğrencinin normal bir öğretmenin harcadığı zamandan çok daha fazla zaman ve emek harcamışlar, çok daha fazla çalışmışlardır. Ama sonuçta gerçekten ayakta alkışlanacak nitelikte bir program orta koydular. Başta öğrencilerimiz olmak üzere programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin ailelerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

             Müdür Rıdvan Gündüz ise; “Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’ya tüm öğrencilerimiz adına desteklerinizi hiçbir zaman bizden esirgemediğiniz ve yanımızda olduğunuz için teşekkür ederim” dedi.

 


Etiketler :
HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.